Adres korespondencyjny
SKN Gleboznawstwa
i Ochrony Środowiska, Instytut Nauk o Glebie
i Ochrony Środowiska

50-357 Wrocław
ul. Grunwaldzka 53
E-mail: igleb@up.wroc.pl

 
 
 
Gleby Gór Stołowych
 
 
Najnowsze Zdjęcia

 
 
 
Znajdź Nas Na FaceBook
 
 
 
Akcje

Otrzęsiny I roku OŚ - 16.10.2012

Dnia 16.10.2012 o godzinie 19 w Studenckim Klubie Katakumby rozpoczęły się Otrzęsiny I roku Ochrony Środowiska. Na pierwszoroczniaków już w drzwiach czekało tzw. kocenie. Studenci ostatniego roku kierunku Ochrony Środowiska rysowali pierwszakom, wąsy markerem na twarzy. Podczas imprezy odbyły się różne konkursy. Pierwszaki między innymi musieli zmierzyć się z pytaniami w quizie, opowiedzieć do czego gleboznawcy może służyć miedzy innymi szpilka, szpachla, cylinderek, jak także musieli wykazać się zdolnościami sportowymi jak i sprytem w konkurencji „kto pierwszy ten lepszy”. Oczywiście najlepiej prezentujący się studenci otrzymali nagrody w formie smyczek, breloczków, długopisów, notesu, które dostarczył nam Dział Spraw Studenta.

Impreza trwała do godziny 1 i przebiegła bez żadnych przeszkód. Oczywiście nie zabrakło na niej obozowego SKN-owego hitu „Ja… Uwielbiam Ją… Ona Tu Jest… I Tańczy Dla Mnie…”, który wspaniale zaprezentował i zatańczył piąty rok Ochrony Środowiska.

W tym roku na otrzęsiny przyszła całkiem sporo grupa studentów Ochrony Środowiska z każdego roku. Nie zabrakło również absolwentów, jak i prowadzących ćwiczenia.