Adres korespondencyjny
SKN Gleboznawstwa
i Ochrony Środowiska, Instytut Nauk o Glebie
i Ochrony Środowiska

50-357 Wrocław
ul. Grunwaldzka 53
E-mail: igleb@up.wroc.pl

 
 
 
Gleby Gór Stołowych
 
 
Najnowsze Zdjęcia

 
 
 
Znajdź Nas Na FaceBook
 
 
 
Konferencje

II Kopernikańskie Sympozjum Studentów Nauk Przyrodniczych w Toruniu.

W dniach 09-11.03.2012r. Monika Winch członek Naszego Koła Naukowego wyjechała na II Kopernikańskie Sympozjum Studentów Nauk Przyrodniczych organizowane przez Uniwersytet im. Mikołaja Kopernika w Toruniu.


Konferencja Toruń 2012

W dniu 9 marca w godzinach wczesnorannych wyjechałam z Wrocławia i około godziny czternastej dotarłam na miejsce, po czym udałam się do Hostelu, gdzie zostałam zakwaterowana. Następnie udałam się na Uczelnie w celu potwierdzenia swego uczestnictwa w Sympozjum. Tego dnia odbyła się także ceremonia i wykład otwarcia. Wieczorem wszyscy udaliśmy się  w pełni szczęścia na spotkanie integracyjne do „Fantasy Parku”, gdzie w trakcie imprezy mieliśmy szansę zagrać w kręgle, bilard, a także nawiązać wiele nowych znajomości.

Kolejnego dnia od rana na uczelni trwały wykłady, gdzie między innymi i ja miałam szanse wygłosić swój referat. W trakcie tej sesji można było wysłuchać także wiele innych ciekawych wystąpień związanych z geografia i ekologią, m.in. można było się dowiedzieć jakie  pająki występują  na terenie Torunia, czy też o badaniach nad alczykami na Spitsbergenie. Pomiędzy wystąpieniami ustnymi odbywały się przerwy kawowe, obiadowa, a także sesja posterowa. Po wysłuchaniu wszystkich wystąpień wszyscy udaliśmy się na wieczorne dwugodzinne zwiedzanie Torunia wraz z przewodnikiem.

Następnego dnia po śniadaniu wyruszyłam na uczelnię gdzie od samego rana trwała sesja posterowa. Po niej udałam się na kolejną serię wykładów. Pomiędzy wystąpieniami tak jak dnia poprzedniego odbywały się przerwy kawowe oraz obiadowa.

Po wszystkich wystąpieniach nastąpiło oficjalne zakończenie Sympozjum połączone z wręczeniem certyfikatów wszystkim uczestnikom. Wszystkie wystąpienia były bardzo interesujące, dlatego też organizatorzy postanowili nikogo nie nagradzać. Została jedynie wybrana wśród wszystkich stu pięćdziesięciu wystąpień i posterów nagroda publiczności.


Konferencja Toruń - 2012