Adres korespondencyjny
SKN Gleboznawstwa
i Ochrony Środowiska, Instytut Nauk o Glebie
i Ochrony Środowiska

50-357 Wrocław
ul. Grunwaldzka 53
E-mail: igleb@up.wroc.pl

 
 
 
Gleby Gór Stołowych
 
 
Najnowsze Zdjęcia

 
 
 
Znajdź Nas Na FaceBook
 
 
 
Konferencje

II Międzyuczelniane Seminarium Studenckich Kół Naukowych „ Technologie dla Ochrony Środowiska”

W dniach 14-16 grudnia 2011 siedmioro członków Naszego Koła Naukowego wyjechało na II Międzyuczelniane Seminarium Studenckich Kół Naukowych „ Technologie dla Ochrony Środowiska” organizowane przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Gnieźnie. W  godzinach nocnych wyjechaliśmy z Wrocławia i około godziny ósmej dotarliśmy na miejsce. Następnie udaliśmy się do internatu. Po zakwaterowaniu zjedliśmy przygotowane dla nas śniadanie.

Po śniadaniu pojechaliśmy na Uczelnię w celu potwierdzenia swojego uczestnictwa w Seminarium. Tego dnia prezentacje swoich tematów miało czworo członków Naszego Koła: Monika Winch, Magdalena Sztangret, Małgorzata Popenda i Rafał Różański. Wysłuchaliśmy również innych wystąpień związanych z chemią, ochroną przyrody czy też energią odnawialną. W między czasie odbyła się godzinna przerwa, podczas której zjedliśmy obiad w restauracji „Kasyno”. Po wysłuchaniu wszystkich referatów udaliśmy się na kolację do internatu, po której odbył się „wieczorek zapoznawczy”.

Następnego dnia po śniadaniu wyruszyliśmy wysłuchać pozostałe referaty. W tym dniu zaprezentowało się dwoje członków Naszego Koła: Monika Marcinkiewicz i Dawid Nowacki. Po przerwie kawowej odbyła się sesja posterowa, gdzie swój poster przedstawił Krystian Łakomski. Po wszystkich wystąpieniach nastąpiło oficjalne zakończenie Seminarium połączone z wręczeniem uczestnikom certyfikatów.Konferencja Gniezno 2011 - Dawid Nowacki

Po dotarciu do internatu zjedliśmy obiad po czym udaliśmy się  wraz z zaprzyjaźnionym kołem chemików „Pentryt” z Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy zwiedzać pierwszą stolicę Polski. Po kolacji udaliśmy się na imprezę integracyjną do Klubu NEST, gdzie w trakcie imprezy mieliśmy szansę zagrać w kręgle, a także nawiązać wiele nowych znajomości. Rano po śniadaniu wykwaterowaliśmy się z internatu i wyruszyliśmy w drogę powrotną do Wrocławia.