Adres korespondencyjny
SKN Gleboznawstwa
i Ochrony Środowiska, Instytut Nauk o Glebie
i Ochrony Środowiska

50-357 Wrocław
ul. Grunwaldzka 53
E-mail: igleb@up.wroc.pl

 
 
 
Gleby Gór Stołowych
 
 
Najnowsze Zdjęcia

 
 
 
Znajdź Nas Na FaceBook
 
 
 
Rajdy

Bal Karnawałowy - (Katakumby) 13.02.2012

"Bal Karnawałowy - bez przebrania nie wpuszczamy!". Pod taką nazwą, członkowie koła zorganizowali imprezę kostiumową, która odbyła się 13.02.2012r. w Studenckim Klubie ,,Katakumby". Bal rozpoczął się o godzinie 20.00 i trwał do północy.

Mieliśmy okazję kolejny raz, wspólnie z naszymi kolegami i koleżankami z koła naukowego, przeżyć wspaniałą imprezę, która na długo pozostanie w naszej pamięci.

Na balu pojawiły się przeróżne postacie: kruk, soczysty arbuz, trzy czarownice, czarodziejski elfik, Don Pedro, diabełek, zorro, cyganeczka i wiele innych, z czego żadne przebranie się nie powtórzyło.Bal Karnawałowy - 2012

Niezmiernie miło nam było gościć naszego opiekuna koła prof. Adama Bogacza, który zaskoczył nas swoim własnoręcznie wykonanym przebraniem!

Przy tak żywiołowej muzyce nikogo nie trzeba było namawiać do tańca. Wszyscy bawili się wyśmienicie do samej północy, a po wszystkim pozostała jeszcze chęć i siły do dalszej zabawy. Każdy z nas na czas balu stał się prawdziwym królem lub królową disco.