Adres korespondencyjny
SKN Gleboznawstwa
i Ochrony Środowiska, Instytut Nauk o Glebie
i Ochrony Środowiska

50-357 Wrocław
ul. Grunwaldzka 53
E-mail: igleb@up.wroc.pl

 
 
 
Gleby Gór Stołowych
 
 
Najnowsze Zdjęcia

 
 
 
Znajdź Nas Na FaceBook
 
 
 
Akcje

Andrzejki - Katakumby (23.11.2011)

Dnia 23.11.2011 Nasze Koło Naukowe zorganizowało Andrzejki w studenckim klubie „Katakumby”. Na imprezę, która zaczęła się o godzinie 19:00 przybyła spora grupa osób. Jak zawsze studenci Ochrony Środowiska nie zawiedli i przebrali się w różnorodne stroje. Mogliśmy ujrzeć królowe, księżniczki, niezawodnego malinowego króla, kuszące panie pokojowe, „dziunia’ iście z lat 80-tych czy też 2 piratów z Karaibów.

Nasz niezawodny prof. Bogacz zaprezentował się jako Król Afryki, któremu żadna z Naszych Pań nie była w stanie odmówić tańca. W trakcie imprezy zostaliśmy zaatakowani przez „talibki”  z Al-Kaidy, które chciały wysadzić Nasz klub. Na szczęście w Naszym gronie znaleźli się komandosi, którzy sprawnie obezwładnili zamachowców, umożliwiając nam dalszą zabawę.

Wszystkim dopisywały świetne humory a roztańczeni studenci do końca imprezy nie opuszczali desek parkietu.
Nie mogło również zabraknąć nieoficjalnego hymnu Naszego Koła „Królów Disco”. Podczas tego przeboju Naszych Gleboznawców dopadły królowe, które sprytnie zdjęły im koszule. Panowie prężąc swoje torsy zrobili istne show.

Dla bardziej niegrzecznych osób czekał ksiądz, który wyspowiadał i rozgrzeszył całkiem sporą grupę uczestników naszej zabawy. Andrzejki w Katakumbach zakończyły się o godzinie 1:00. Część osób udała się jeszcze do innego klubu godnie prezentując swoje przebrania.Andrzejki 2011 - Katakumby