Adres korespondencyjny
SKN Gleboznawstwa
i Ochrony Środowiska, Instytut Nauk o Glebie
i Ochrony Środowiska

50-357 Wrocław
ul. Grunwaldzka 53
E-mail: igleb@up.wroc.pl

 
 
 
Gleby Gór Stołowych
 
 
Najnowsze Zdjęcia

 
 
 
Znajdź Nas Na FaceBook
 
 
 
Akcje

Gratislavia 2011 - Wolontariat

W dniach 14-15 maja 2011r. odbył się festiwal ,,Gratislavia”, który miał miejsce na holu Centrum Naukowo – Dydaktycznego UP we Wrocławiu . Został zorganizowany przez wrocławskie Stowarzyszenie Klub Koloseum. Głównym celem imprezy było propagowanie gier planszowych jako ciekawej formy rozrywki łączącej edukację i zabawę, odpowiedniej dla wszystkich grup wiekowych: dzieci, młodzieży, studentów i dorosłych.


Gratislavia - hol Centrum Naukowo - Dydaktycznego UP Wrocław

Inicjatywa była prowadzona przez wolontariuszy – członków klubu, a także wspomagana przez dwie członkinie naszego koła. Pomoc polegała na rejestracji uczestników, zachęcaniu ich do wspólnych gier oraz wręczaniu im gadżetów. Uczestnicy imprezy mieli do dyspozycji ponad 200 różnego rodzaju gier w większości udostępnionych przez klubowiczów. W programie imprezy znajdowało się również kilkanaście konkursów z atrakcyjnymi nagrodami, w tym flagowy konkurs Gratislavii – Wielka Wrocławska premiujący osoby wygrywające największą ilość rozgrywek. Wśród wszystkich uczestników były losowane nagrody od sponsorów: gry, czasopisma i akcesoria.


Rejestracja uczestników - Agnieszka Cichocka, Małgorzata Popenda


Małgorzata Popenda, Agnieszka Cichocka

Obecnie wrocławski festiwal jest jednym z największych przedsięwzięć tego typu w kraju. Każda kolejna edycja przyciąga coraz więcej osób zarówno z Wrocławia jak i całej Polski.